DD Holding Hakkında

DD Holding Hakkında

Saygın ve başarılı bir holding olan DD Holding Türkiye merkezli olmak üzere Avrupa, Asya ve Afrika’da hizmet vermektedir. Alanlarında yetenekli profesyonellerin önderlikleriyle, DD Holding yıllar boyunca evrimleşerek ve çeşitlenerek bölgede hızlı büyüyen, başarılı bir şirket olmuştur. Holding bünyesindeki şirketler emtia piyasası, finans, madencilik ve lojistik alanlarında ön plana çıkmaktadır.

Grup çeyrek asırdır süren iş tecrübesindeki kararlılık ve gücünü, yaptığı her işte detaylara verilen önem ve başarırken bile mükemmelliği yakalamaya çalışmasından almaktadır.

Hedef ve Strateji

DD Holding ürün ve servisleri ulaştırırken, piyasadaki talepleri karşılayamaya ve müşterilerinin beklentilerini geçmeye adamıştır. Kalite ve mükemmellik tutkusuyla ve kurumsal değerleri ile yönlendirilen DD Holding, Türkiye ve bölgedeki en dinamik ve en başarılı şirket olarak yol göstermeye devam edecektir. DD Holding her daim ileriye dönük olarak genişleme, çeşitlenme ve yeni fırsatlar aramak için aktif olarak planlama yapmaktadır.


ddinvesment
earthandspace
aga
TR
EN TR